Spektakl Pleciugi „Nie tak straszno w Strasznolesie”

Dziecięcy zespół teatralny Pleciuga przedstawił uczniom naszej szkoły spektakl pt. „Nie tak straszno w Strasznolesie”, który przygotował na podstawie „Księgi straszliwej niegrzeczności” I. Whiborwa. Tego dnia sala 19 stała się sceną teatralną, a uczniowie naszej szkoły przekonali się, co się przytrafiło Wilczusiowi, który wędrował przez Strasznolas do Szkoły Złości i Chytrości, by poznać przykazania – dokazania Stryjca Złyjca. Młodym aktorom udało się zainteresować publiczność i zapewnić kolegom chwile miłej zabawy. Spektakl wyreżyserowała i przygotowała do niego oprawę scenograficzną oraz muzyczną pani Aleksandra Miczek. W spektaklu brali udział: Maja Karczewska z IV c, Katarzyna Glaner i Zuzanna Krüger z IV g, Liliana Hofman, Michał Negowski i Marek Bielecki z IV h, Krystian Krajnik z V a, Emilia Skoczek, Lena Gomuła i Anastazja Podwojewska z V h, Sebastian Krajnik z VI a, Maria Burczyk z VI h.