Ty przynieś makulaturę, my kupimy książki, razem wspomożemy Domowe Hospicjum dla Dzieci

Po raz kolejny została przeprowadzona w naszej szkole zbiórka makulatury. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się do niej włączyli. Za zebrane w ten sposób pieniądze zostały kupione do biblioteki szkolnej książki do poczytania na charytatywnym kiermaszu książek, zasilając w ten sposób konto Hospicjum Domowego dla Dzieci w Krakowie. To wielki gest i jesteśmy dumni z tego, że nasi uczniowie oraz ich rodzice  potrafią zrozumieć potrzeby naszej szkoły oraz chorych dzieci i włączyć się do tego wspaniałego dzieła. Wiosną tego roku zakupionych zostało w ten sposób ponad 50 książek. Serdecznie wszystkim dziękujemy i prosimy o dalsze zbieranie makulatury. Po wakacjach zorganizujemy kolejną zbiórkę.

• Bez tytułu